Sweets Point

je rodinný projekt. Milujeme zmrzlinu a chceme dopriať tento pôžitok aj Vám!

Životná radosť a šťastie sa neskladá len z veľkých vecí, ale často z takých drobností ako je láskavé slovo, vľúdny úsmev alebo skvelá zmrzlina. Na slovenskom zmrzlinovom trhu sme síce nováčikovia, ale náš partner, dodávateľ a v neposlednom rade výrobca kvalitnej tradičnej cukrárskej zmrzliny rozhodne nováčikom nie je.

O kom hovoríme?  - o firme ADRIA GOLD!

Príbeh firmy ADRIA GOLD začína v roku 1992, kedy v malej dedinke Velký Orechov na Morave otvoril zakladateľ firmy, pán Petr Němeček, svoju prvú cukráreň. Od začiatku sa cukráreň zameriavala na výrobu kvalitnej zmrzliny a zákuskov. Momentálne firma sídli v obci Nivnice, kde sa nachádza sídlo firmy, výroba ako aj sklady .

„Všetko čo robíme, robíme s vášňou pre zmrzlinu“.

Filozofiou firmy od samého začiatku je zameranie sa na kvalitu a vývoj. Tá sa v prvom rade odráža na vstupných surovinách, pričom hľadajú tie najkvalitnejšie. Za zmienku stojí aj ojedinelý prístup pri vývoji ako aj najlepšie know-how za celé roky ich pôsobenia na trhu. K výrobe používajú pravé ovocie, orechy, čokoládu, vanilku z Madagaskaru a ďalšie ingrediencie najvyššej kvality. Ako výrobca majú celý proces ručne vyrábanej zmrzliny prísne pod kontrolou.

Láska k zmrzline, to je viacej ako zmrzlina sama.

Najväčšou inšpiráciou k rozvoju ponuky sú každoročné návštevy svetového veľtrhu zmrzlín, sledovanie inšpirácií a trendov z celého sveta, čo má vplyv na prípravu noviniek.

My v Sweets point s láskou a ochotou prídeme až k Vám, aby sme Vám sprostredkovali jedinečný zážitok ako aj pošteklili Vaše chuťové poháriky. Vďaka spolupráci s Adria Gold sme sa priblížili k dokonalosti, o čom nás presviedčajú uznanlivé slová zákazníkov na skvelú zmrzlinu." Ponúkame zmrzliny smotanové, ovocné, tradičné i netradičné príchute, sorbety, RAW aj vegánske, v dnešnej dobe veľmi často vyhľadávané.

Sweets point je tu pre Vás! Objednajte si zmrzlinu priamo k Vám a podľa Vašej chuti. Pre zákazníkov prinášame to najlepšie!

Receptom na tú najlepšiu nie sú tajné prísady, ale najmä láska k remeslu!

„Zmrzlina je naša vášeň.“